برنامه‌های جدید کالج دونا

برنامه‌های جدید کالج دونا

مفتخریم به اطلاع شما برسانیم که برنامه‌ها و فرصت‌های جدیدی در کالج بین‌المللی دونا ایجاد گشته و از این پس دانشجویان کالج دونا امکانات بسیار بالاتری جهت تحصیل در اروپا و کشور‌های آمریکای شمالی خواهند داشت.

1. برنامه دی آر سی (جهت تحصیل در کشورهای مجارستان و اسلواکی)

از طریق دوره های دی آر سی به شما این فرصت داده می‌شود تا در کشور مجارستان و یا اسلواکی تحصیل کنید.  جهت اطلاع از رشته‌های تحصیلی‌ اینجا را کلیک کنید.

2. برنامه تی آر سی (جهت تحصیل در کشورهای انگلستان, آمریکا و کانادا)

این دوره جهت تحصیل در کشور‌های انگلستان، آمریکا و کانادا ارائه می‌گردد.پس از گذراندن دوره تی‌آرسی شما پذیرش خود را از دانشگاه‌های وابسته و همکار کالج دونا در انگلستان، آمریکا و کانادا بدون هیچ‌گونه آزمون ورودی دریافت خواهید کرد و پذیرش شما تضمین شده خواهد بود. بدیهی‌ است که متقاضیان دوره تی‌‌آرسی‌ امکان تحصیل در کشور مجارستان و اسلواکی را هم خواهند داشت. جهت دریافت لیست دانشگاه‌های همکار اینجا را کلیک کنید.

3. برنامه جدید با همکاری دانشگاه اوبودا - بوداپست

از سال تحصیلی ۲۰۱5-۲۰۱4 کالج بین‌المللی دونا به عنوان ارائه‌کننده دوره‌های آماده‌سازی برای دانشگاه اوبودا منصوب شده است. دوره‌های آموزشی کالج دونا مورد تایید این دانشگاه بوده و کسانی که دوره‌های دی‌آرسی و همچنین تی‌آرسی را به خوبی بگذرانند امکان دریافت پذیرش از این دانشگاه بدون هیچ‌گونه آزمون ورودی را خواهند داشت.دانشگاه اوبودا ارائه‌دهنده رشته‌های تحصیلی پرطرفدار ذیل می‌باشد:

  • IT
  • طراحی صنعتی (طراحی محصول)
  • مکاترونیک
  • مهندسی برق

4. تایید دیپلم کالج بین‌المللی دونا توسط کشور انگلستان و امکان معافیت از امتحان ورودی دانشگاه‌های پزشکی کشور مجارستان

مفتخریم به اطلاع شما برسانیم که از این پس دیپلم کالج بین‌المللی دونا توسط موسسه ان‌سی‌اف‌ای به عنوان یکی از نهادهای رسمی و ملی تایید مدارک تحصیلی در کشور انگلستان مورد تایید می‌باشد. پس از اتمام موفقیت‌آمیز دوره‌های تحصیلی در کالج بین‌المللی دونا می‌توانید دیپلم کالج  برابر با سطح 3 یا همان سطح آ تحصیلی کشور انگلستان که از درجه اعتبار بالای بین‌المللی برخوردار هستند را دریافت نمائید و همچنین می‌توانید با دارا بودن این مدرک و نمرات بالا در آزمون نهایی کالج بین‌المللی دونا از آزمون دانشگاه‌های پزشکی کشور مجارستان و برخی‌ دانشگاه‌های دیگر معاف گردید.

5. ملاقات دانشجو در فرودگاه و جابجایی رایگان از فرودگاه

از سال ۲۰۱۴ میلادی کالج بین‌المللی دونا انتقال دانشجویان از فرودگاه را به صورت رایگان انجام می‌دهد.